Orkiestra Poniec 

GCKSTiR w Poniecu

Więcej 

Kim jesteśmy

Dziecięco - Młodzieżowa Orkiestra Dęta to grupa młodzieży z regionu gminy Poniec. Tworzą ją dzieci i młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i studiów wyższych, średnia wieku waha się na granicy 9-25 lat. Muzycy orkiestry uczęszczają na zajęcia indywidualne, próby orkiestry, uczą się repertuaru, biorą udział w konkursach, wyjeżdżają na koncerty, wyjazdy wypoczynkowe i integracyjne. Wielu muzyków po osiągnięciu dojrzałości muzycznej zapisuje się do szkół muzycznych regionu leszczyńskiego. Osoba wstępująca w szeregi orkiestry otrzymuje w używanie instrument, przechodzi bezpłatne szkolenie z gry na instrumencie, a po opanowaniu repertuaru i dobraniu umundurowania staje się pełnoprawnym członkiem orkiestry dętej. Zapraszamy do wstępowania w nasze szeregi.

 

Co oferujemy

Koncerty - orkiestra prezentuje bardzo zróżnicowany repertuar koncertowy w bardzo ciekawych aranżacjach, który trwa ok 45 minut. Jest to koncert sceniczny lub w plenerze. 

Przemarsze - nasz orkiestra prezentuje się rewelacyjnie podczas przemarszu, ubrana w piękne stroje stanowi świetny przerywnik każdej uroczystości, prowadzimy korowody dożynkowe, grupy folklorystyczne i zastępy strażaków na zawodach strażackich.

Oprawę uroczystości patriotycznych i kościenych - oferujemy pełną oprawę muzyczną świąt państwowych i kościelnych, w swoim repertuarze posiadamy utwory ujęte w protokole świąt państwowych, dysponujemy też bogatym repertuarem pieśni kościelnych na każdą okazję.

Występy okolicznościowe - zapewniamy oprawę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych, dysponujemy też grupą solistów, którzy występują podczas uroczystości ślubnych, pogrzebowych i innych.

 


 

Z działu aktualności

Strefa muzyka

Tu podaj tekst alternatywny

informacje osobiste, aktualności, nuty, telefony, listy i inne...
W celu uzyskania dostępu do strefy muzyka proszę o kontakt z Kapelmistrzem.

 

telefon +48 65 573 11 69    

email: kontakt@orkiestraponiec.pl

Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta GCKSTIR w Poniecu, ul. Szkolna 3
64-125 Poniec (Polska) webmaster: Marcin Grędziak